ניקיון בתים על ידי חברת ניקיון לא רק בפסח

חג הפסח, הנקרא גם חג האביב וחג המצות, הוא החג הראשון מבין 3 הרגלים, החג מציין את יציאת בני ישראל מעבדות לחירות. לקראת חג הפסח יש להכין את המטבח וכל הבית וההלכה מחייבת אותנו להכשיר את הכלים, לנקות היטב את הבית ולבער מוצרים שיש בהם חמץ. מאחר וחג פסח הוא חג משפחתי ונהוג לארח קרובים וחברים רבים בליל הסדר ובימות החג לאחר מכן – כדאי להזמין מראש חברת ניקיון בתים בפתח תקווה להכנת הבית או הדירה לקראת החג.

חג הניקיון הרשמי במדינת ישראל

חג הפסח ידוע גם כחג הניקיון הרשמי במדינה, ולקראת החג יש ביקוש גבוה לחברות ניקיון בפתח תקווה ובשאר חלקי המדינה. כדי להכין את הבית או הדירה לקראת החג מומלץ לעשות סקר שוק מהיר כדי לבחור חברת ניקיון בתים בפתח תקווה המציעה ניקיון יסודי והכנת הבית לקראת החג, במחירים משתלמים ושווים לכל כיס.

בגלל הביקוש הרב לעובדי ניקיון לקראת חג הפסח כדאי לבחור חברת ניקיון בתים בפתח תקווה לפחות 4-3 שבועות לפני ליל הסדר. אגב, יש גם ביקוש גבוה לעוזרות בית וכמעט בלתי אפשרי למצוא עוזרת בית פנויה לפני החג, וגם איכות הניקיון פחות טובה בהשוואה לתוצאות הניקוי של חברה מקצועית ואמינה.

חברת ניקיון בתים מומלצת בפתח תקווה מציעה חבילת ניקיון מושלמת לחג הפסח, החבילה כוללת שאיבת אבק יסודית באמצעות שואב אבק תעשייתי ועוצמתי, שטיפה יסודית וכללית בכל הבית, ניקוי יסודי במטבח כולל ארונות, כיור, כיריים, משטחי עבודה ועוד. כמו כן, ניקיון בתים לפני פסח כולל ניקוי והברקת כלים סניטריים, קרצוף וחיטוי חדרי רחצה ושירותים, ניקוי ארונות, הסרת כתמים ממשטחים שונים ובהתאם לצורך מבצעים גם פוליש לרצפה.

כדאי לעשות פוליש לרצפה לפני החג במיוחד אם מתכננים לארח לליל הסדר את כל המשפחה. כך כל האורחים ובני המשפחה ייהנו מאווירה נעימה ומבית נקי ומצוחצח המבטיח שמחה מושלמת לאורך כל ימות החג. חשוב לדעת כי יש שיטות פוליש שונות, וצוות חברת ניקיון בתים בפתח תקווה יתאים את שיטת וחומרי הפוליש לסוג הרצפה ולמצבה.

אם גם אתם רוצים לחגוג את חג הפסח הקרוב בבית נקי ומבריק – התקשרו עכשיו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *